top of page

ATELIER PARFUMEUR

MÍCHÁNÍ VLASTNÍHO PARFÉMU NA MÍRU

Přijďte odhalit tajemství výroby parfému. Zjistěte jak složit jednotlivé tóny do akordů a vytvořte si parfém na míru podle vaší osobnosti. 

Pracujeme s pravými francouzskými materiály, jako například Hedione, Nerol, Cashmeran ze kterých se vyrábí slavné parfémy a dalších 170 přírodních složek. 

JAK WORKSHOP PROBÍHÁ?

1. VYBERTE SI VELIKOST, KONCENTRACI & REZERVUJTE SI TERMÍN

PhotoRoom_20230210_155811.PNG

EAU DE TIOLETTE  (EDT)

Koncentrace: 10%

Výdrž: 3-4h

"toaletka" je určená pro méně výrazné vůně např do práce nebo do školy kde silné parfémy mohou rušit. Doporučuji pokud máte raději svěží vůně.

PhotoRoom_20230210_155830.PNG

EAU DE PARFUM  (EDP)

Koncentrace: 15%

Výdrž: 6-8h

Parfémovaná voda je koncentrovanější, tedy voní výrazněji a déle vydrží. Skvělá jako váš osobní doplněk na důležité události nebo jako vyjádření stylu.

2.OSOBNÍ WORKSHOP - JEN VY A JÁ

ČICHOVÉ PODVĚDOMÍ

na základě speciálních olfaktoterapeutických otázek vytvoříme obraz vaší vůně a určíme jaká by měla vůně být.

Já vám poté dopručím esence které tomuto popisu odpovídají. (určování se opírá o klasickou parfumerii, rodiny vůní, osobnostní typ apod. - na to jsem speciálně proškolena, vy tedy nemusíte dělat nic, než poslouchat svůj nos.)

SKLÁDÁNÍ AKORDŮ A KOMPOZICE VŮNĚ

Samotný recept budeme tvořit na parfémových blotterech. Celým procesem vás provedu - výběr vhodných ingrediencí, poradím jaké složky se dobře kombinují a jak dosáhnout výsledků jako v parfumerii.

OSOBNÍ RECEPT

Po vytvoření receptu se stáváte Atelier Parfumérem a váš recept bude uložen v knihovně Atelier of Senses. Můžete jej kdykoli zopakovat s 25% slevou nebo jej použít na výrobu Sójové svíčky nebo difuzéru.

IMG_6047_edited.jpg

3. VOLBA ETIKETY A TERMÍNU VYZVEDNUTÍ (24h)
 

IMG_9323.jpg

VAŠI VŮNI OSOBNĚ PŘIPRAVÍM

Než si parfém budete moci odnést, je potreba jej podle receptu navážit (vypočítat poměry), macerovat, filtrovat a opatřit etiketou podle vašeho návrhu.

Na každý váš recept se vždy velmi těším. Rezervujte si svůj termín a staňte se sami sobě parfumérem!

MÁM POUKAZ

Zajímá vás ještě něco?

V případě jakýchkoliv dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za odeslání!

bottom of page